Ö. Faruk Hamurcu
Siyasetin kodları yeniden yazılırken
Murat Metiner
SÖZÜN BİTTİĞİ YER
Mustafa Duran
MAMUR’UN HURMA ISRARI ANLAMSIZ
Fahri TOKAY
EMANETE RİAYET
Burcu GÜVEN
Oyunu Neden Bu Kadar Bozuyorsunuz ?
75. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ MEZUNLARINI UĞURLADI

75. YIL CUMHURİYET ANADOLU LİSESİ MEZUNLARINI UĞURLADI

Tarih 21-Haziran-2011, 21:13 Editör

Kocasinan 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi 3

Kocasinan  75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi 3. dönem mezunlarını verdi. Okul idaresi tarafından, mezun olan toplam 107 öğrenci için mezuniyet kokteyli düzenlendi. Okul bahçesinde gerçekleştirilen programda mezun olan öğrenciler gönüllerince eğlendi.

 

            Okul bahçesinde  gerçekleştirilen   mezuniyet törenine, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Şahin, Okul müdürü Ahmet Güzeller, 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi eski müdürü şu anda Cemal Bozkurt Anadolu Lisesi Müdürü  Yusuf Dündar, Barbaros Anaokulu Müdiresi Gönül Güzeller Okul Müdür Yardımcısı Hilmi Gülmez  Okul öğretmenleri ve mezun olan öğrenciler katıldı.

 

            Okul Müdürü Ahmet Güzeller törende yaptığı konuşmada,  “75 Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde bugün 107 öğrenimiz mezun oluyor ve bu öğrencilerimizi üniversite hayatına uğurluyor olmanın heyecanını yaşıyoruz.  Amacımız sizlere en iyi şekilde geleceğe hazırlamaktı bunun için bütün öğretmen arkadaşlarımız ve okul idaresi olarak gayret sarfettik. Şimdi mezun oluyorsunuz. Bundan sonraki hayatınızda başarılar diliyorum Hakkınızı helal edin” dedi. Okul Müdürü Ahmet Güzeller’in konuşmasının ardından  92 not ortalaması ile okul birincisi olan Gülcan Özdin’e ödülü İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Şahin tarafından  verildi.

           

            Daha sonra okul öğrencileri tarafından oluşturulan Grup 75 adlı müzik grubu söylediği birbirinden güzel şarkılarla geceye ayrı bir renk kattı.  Tören, ışık gösterileri arasında öğrencilerin veda şarkıları söylemeleri ve mezuniyet pastasını kesmeleriyle son buldu.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HABER

Selçuklu Müzesi'nde Yapım Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

Selçuklu Müzesi'nde Yapım Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı Selçuklu medeniyetine ait tarihi eserlerin yanı sıra şaşırtıcı dijital uygulamaları ile büyük ilgi görmesi beklenen...

AK Parti Kayseri İl Yönetimi, Mazlumder'i Ziyaret Etti

AK Parti Kayseri İl Yönetimi, Mazlumder'i Ziyaret Etti AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz ve beraberindekilerle, Mazlumder'i ziyaret etti.

MEDYANET

Serhat KARAOSMANOĞLU

KÜNYE

Medyanet Basın Yayın Radyo Televizyon ve Yapımcılık A.Ş. Adına Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni :
Ömer Faruk HAMURCU
 
Genel Koordinatör:
Serhat KARAOSMANOĞLU
 
Yazı İşleri Müdürü :
Mustafa DURAN
 
Web Editörü:
Sibel KARAOSMANOĞLU

Grafik Tasarım:
Engin GÜMÜŞ

KÜNYE

Medyanet Basın Yayın Radyo Televizyon ve Yapımcılık A.Ş. Adına Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni : Ömer Faruk HAMURCU Genel Koordinatör : Serhat KARAOSMANOĞLU Yazı İşleri Müdürü : Mustafa DURAN Web Editörü : Sibel KARAOSMANOĞLU Grafik Tasarım : Engin GÜMÜŞ