Ö. Faruk Hamurcu
Siyasetin kodları yeniden yazılırken
Murat Metiner
SÖZÜN BİTTİĞİ YER
Mustafa Duran
MAMUR’UN HURMA ISRARI ANLAMSIZ
Fahri TOKAY
EMANETE RİAYET
Burcu GÜVEN
Oyunu Neden Bu Kadar Bozuyorsunuz ?
Kocasinan Belediyesinden Adak Kurban Pazarı

Kocasinan Belediyesinden Adak Kurban Pazarı

Tarih 15-Ağustos-2013, 19:16 Editör

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, esnafın vatandaşla belli bir alışveriş mekanında buluşabileceği adak ve nafile kurban pazarı hazırladıklarını söyledi.

Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız, esnafın vatandaşla belli bir alışveriş mekanında buluşabileceği adak ve nafile kurban pazarı hazırladıklarını söyledi. Kayseri'de, Kurban Bayramı dışında adak ve nafile niyetlerle çok sayıda kurban satışı yapıldığını vurgulayan Kocasinan Belediye Başkanı Bekir Yıldız," Bu satış şekli bir esnaf grubunu da oluşturdu. Sistemli olarak adak ve nafile kurban pazarına gelen 30 esnafımız var. Bunun haricinde şehrin çeşitli yerlerinde bin 500'den fazla sayıda adak, nafile kurban satışı yapan kişi olduğunu tahmin ediyoruz. Bu niteliklere sahip esnafımızın vatandaşımıza daha nezih ortamda hizmet vermesi için Kocasinan Adak Kurban Pazarı kurduk" dedi. Yıldız,"Doğu Sanayi'de Oto Galericiler Sitesi karşısında Mermerciler Sitesi önünde yaklaşık 7 bin metrekarelik bir alanda Adak Kurban Pazarı oluşturduk. Burada belediyemize ait olan kayalık alanı 100 kamyon malzemeyle doldurduk. Düzelttik, silindirle sıkıştırıp alana son şeklini verdik. Esnafımız da kendilerine sunulan bu hizmetten memnun oldu" Güle güle kullansınlar" şeklinde bilgiler verdi. Kocasinan Kurban Adak Pazarı Esnafı da bir mekanın kendilerine tahsis edildiğini, kendilerine sunulan hizmetten memnun olduklarını belirterek Başkan Bekir Yıldız'a teşekkür etti.
Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

HABER

Selçuklu Müzesi'nde Yapım Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı

Selçuklu Müzesi'nde Yapım Çalışmalarında Sona Yaklaşıldı Selçuklu medeniyetine ait tarihi eserlerin yanı sıra şaşırtıcı dijital uygulamaları ile büyük ilgi görmesi beklenen...

AK Parti Kayseri İl Yönetimi, Mazlumder'i Ziyaret Etti

AK Parti Kayseri İl Yönetimi, Mazlumder'i Ziyaret Etti AK Parti Kayseri İl Başkanı Ömer Dengiz ve beraberindekilerle, Mazlumder'i ziyaret etti.

MEDYANET

Serhat KARAOSMANOĞLU

KÜNYE

Medyanet Basın Yayın Radyo Televizyon ve Yapımcılık A.Ş. Adına Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni :
Ömer Faruk HAMURCU
 
Genel Koordinatör:
Serhat KARAOSMANOĞLU
 
Yazı İşleri Müdürü :
Mustafa DURAN
 
Web Editörü:
Sibel KARAOSMANOĞLU

Grafik Tasarım:
Engin GÜMÜŞ

KÜNYE

Medyanet Basın Yayın Radyo Televizyon ve Yapımcılık A.Ş. Adına Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni : Ömer Faruk HAMURCU Genel Koordinatör : Serhat KARAOSMANOĞLU Yazı İşleri Müdürü : Mustafa DURAN Web Editörü : Sibel KARAOSMANOĞLU Grafik Tasarım : Engin GÜMÜŞ